Praca - Autoryzowany Dealer Toyoty

Czajka-Auto Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Obok salonów zlokalizowanych w Bytomiu i Chorzowie, funkcjonują nowocześnie wyposażone serwisy mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz stacje kontroli pojazdów. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta indywidualnego i biznesowego. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć pracę w jednym z salonów Toyota Czajka? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się stacjonarnie w siedzibie firmy. W zależności od stanowiska, rekrutacja może być jednoetapowa lub dwuetapowa. Pod każdym ogłoszeniem znajduje się także numer telefonu do Kierownika odpowiadającego za rekrutację.

Doradca ds. sprzedaży flotowej samochodów

Lokalizacja: Toyota Chorzów, DTŚ 55, 41-506 Chorzów

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

To oferujemy:

osoba odpowiedzialna za rekrutację: Krzysztof Wyleżałek, Kierownik Działu Kluczowych Klientów +48 538 515 466, k.wylezalek@toyota-bytom.pl

CV z informacją na temat stanowiska i lokalizacji prosimy kierować na adres mailowy rekrutacja@toyota-bytom.pl . Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych aplikacjach (podaniach) o pracę klauzuli o treści jak poniżej oraz opatrzenie jej datą i podpisem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czajka-Auto sp. z o.o., z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv), w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników. Wiem, że: • administratorem moich danych osobowych jest Czajka-Auto sp. z o.o. z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D, • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, • celem przetwarzania jest prowadzenie przez administratora bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji, • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym, • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody, • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, prawo do żądania od administratora: dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.”

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji. Administratorem danych osobowych przesłanych w aplikacjach na ogłoszenie jest Czajka-Auto sp. z o.o. z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów w przesłanym CV. Celem przetwarzania jest prowadzenie przez administratora bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji. Dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym. Dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody. Osoba biorąca udział w rekrutacji ma prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, prawo do żądania od administratora: dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych, nie aplikuj na ogłoszenie. Pytania i uwagi dotyczące przetwarzania danych prosimy kierować na adres mailowy rodo@toyota-bytom.pl lub pocztą na adres firmy: Czajka-Auto Sp. z o.o., ul. Strzelców Bytomskich 66d, 41-902 Bytom.