Toyota Bytom

ul. Strzelców Bytomskich 66 d
41-902 Bytom
Godziny otwarcia salonu
Pon - Pt 08:00 - 19:00
Sob 08:00 - 14:00
Godziny otwarcia serwisu
Pon - Pt 08:00 - 19:00
Sob 08:00 - 14:00

Telefony (Bytom):

centrala 32 78 77 900
fax. 32 78 77 907
dział handlowy 32 78 77 902, 916, 919, 935
serwis 32 78 77 906, 912, 920, 918
dział części 32 78 77 933, 925
stacja diagnostyczna 32 78 77 915
samochody używane 32 78 77 904

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

Recepcja

Monika Lorek biuro@toyota-bytom.pl 604 451 851 32 78 77 900
Zuzanna Markiewka
Natalia Kretek

 

Dział kontaktu z Klientami

Kierownik Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 900
Anna Głuszyńska a.gluszynska@toyota-chorzow.pl 604 305 902 32 34 97 955
Karina Musik-Megger k.musik-megger@toyota-chorzow.pl 604 453 653 32 34 97 948
Anna Müller a.muller@toyota-chorzow.pl 693 965 505  
Sylwia Duran s.duran@toyota-chorzow.pl    

 

Salon

Piotr Buratyński p.buratynski@toyota-bytom.pl 604 605 222 32 78 77 935
Tomasz Bernacki t.bernacki@toyota-chorzow.pl 693 985 503 32 78 77 919
Dominik Rudzki d.rudzki@toyota-chorzow.pl 604 153 353 32 78 77 916
Kierownik: Norbert Kiełbowicz n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl   32 34 97 904

 

Samochody używane

Daniel Broll d.broll@toyota-bytom.pl 604 156 856 32 78 77 904
Tomasz Smęt t.smet@toyota-bytom.pl 602 281 548 32 78 77 904
Michał Wątrobiński m.watrobinski@toyota-bytom.pl 693 985 507 32 78 77 904

 

Samochody użytkowe

Adam Mariański a.marianski@toyota-bytom.pl 604 603 026  

 

Serwis

Ireneusz Szczyrba - Kierownik i.szczyrba@toyota-bytom.pl 604 148 748 32 78 77 920
Daniel Czuch d.czuch@toyota-bytom.pl 604 149 549 32 78 77 912
Piotr Bal p.bal@toyota-bytom.pl 693 995 510 32 78 77 906
Witold Biegiesz w.biegiesz@toyota-bytom.pl 604 453 253 32 78 77 926
Mariusz Gierat m.gierat@toyota-bytom.pl 693 995 508 32 78 77 918
Andrzej Wiśniowski a.wisniowski@toyota-bytom.pl 734 213 271  

 

Recepcja serwisu recepcja.serwisu@toyota-bytom.pl 604 451 851 32 78 77 910

 

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing

Sabina Gierczyk kredyty@toyota-bytom.pl 604 452 152 32 78 77 929
Ewelina Grudzińska      

 

Części i akcesoria

Dawid Wojtaszek d.wojtaszek@toyota-bytom.pl   32 78 77 933
Andrzej Górny a.gorny@toyota-bytom.pl   32 78 77 932
Paweł Kostecki p.kostecki@toyota-bytom.pl   32 78 77 932

 

Stacja diagnostyczna

Marek Nowakowski m.nowakowski@toyota-bytom.pl   32 78 77 915
Korneliusz Dworaczek k.dworaczek@toyota-bytom.pl    

 

Dział Blacharniczo-Lakierniczy

Dyrektor Marcin Adamczyk m.adamczyk@toyota-bytom.pl 604 152 752 32 78 77 914
Kazimierz Kania k.kania@toyota-bytom.pl 691 394 452 32 78 77 914
Anna Nawrat a.nawrat@toyota-bytom.pl 693 985 506 32 78 77 914
Mariusz Wielgus m.wielgus@toyota-bytom.pl 604 307 234 32 78 77 914
Dorota Oleksiak d.oleksiak@toyota-bytom.pl 604 153 853 32 78 77 914

 

Księgowość

Zuzanna Pawelak - Główna Księgowa z.pawelak@toyota-bytom.pl   32 78 77 908
Małgorzata Dombek m.dombek@toyota-bytom.pl   32 78 77 936
Manuela Stasz m.stasz@toyota-bytom.pl 604 156 956 32 78 77 901

 

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu Jerzy Czajka j.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 911
V-ce Prezes Zarządu Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl    
V-ce Prezes Zarządu Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl    
V-ce Prezes Zarządu Jacek Czajka jacek.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 911
V-ce Prezes Zarządu Mateusz Malok m.malok@toyota-bytom.pl   32 78 77 911
V-ce Prezes Zarządu Waldemar Misiak w.misiak@toyota-bytom.pl   32 78 77 909
V-ce Prezes Zarządu Janusz Jabłko j.jablko@toyota-chorzow.pl    
V-ce Prezes Zarządu Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl   32 34 97 904
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.